10 lat na rynku
ponad 100 klientów
ponad 300 zrealizowanych projektów
100 krajów zasięgu
jedyny laureat nagrody Teraz Polska w branży PR

Vision Group jest firmą public relations i public affairs, oferującą kompleksowe usługi doradztwa i realizacji działań public & governmental affairs.

Przygotowujemy i realizujemy kompleksowe programy komunikacji marketingowej i relacji z mediami. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń specjalnych, w tym konferencji i kongresów międzynarodowych.

Specjalizacje:

 • public affairs
 • PR kryzysowy
 • rynki regulowane
 • Specjalizacje:
 • Public affairs
 • Rynki regulowane
 • PR antykryzysowy
 • Vision Group jest firmą public relations i public affairs, oferującą kompleksowe usługi doradztwa i realizacji działań public & governmental affairs.
  Przygotowujemy i realizujemy kompleksowe programy komunikacji marketingowej i komunikacji z mediami. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń specjalnych, w tym konferencji i kongresów międzynarodowych.
 • zobacz więcej zamknij

Nagrody

Nasz zespół

Zdjęcie
Jarosław Nyk
Prezes Zarządu
Ekspert w dziedzinie komunikacji społecznej i public relations. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na rynku mediów i PR oraz doradztwie dla firm z sektorów nowych technologii, farmaceutycznego, energetycznego i finansowego. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, zarządzaniu sytuacją kryzysową oraz public affairs. Członek Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim.
Zdjęcie
Małgorzata Bogusz
Managing Partner, Public Affairs Director

Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu public relations i public affairs, marketingu politycznego i kreowania wizerunku medialnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dla firm z sektora farmaceutycznego i finansowego, a także w doradztwie dla sektora publicznego. Koordynowała i realizowała krajowe i międzynarodowe kampanie public relations i public affairs, które otrzymały liczne nominacje i nagrody (Magellan Awards, SABRE Awards, Złote Spinacze).

Zdjęcie
Natalia Miller
Senior PR Manager

Posiada bogate, ponad 10-letnie doświadczenie w pracy dla firm z sektora farmaceutycznego w obszarze public relations oraz public affairs. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji strategii komunikacyjnych, działaniach media relations, zarządzaniu kryzysowym oraz międzynarodowych konferencji i kongresów naukowych.

Zdjęcie
Łukasz Wełpa
PR Manager

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją marketing europejski. W 2013 roku przebywał na stypendium naukowym w Instytucie Nauk Politycznych (Sciences-Po) w Paryżu. Specjalizuje się w komunikacji media relations oraz event marketing dla firm z sektora farmaceutycznego.

Zdjęcie
Paweł Łangowski
Senior PR Consultant
Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją Dyplomacja oraz stypendysta Regent’s University w Londynie ze specjalizacją Luxury Brand Management & Global Marketing. Zawodowo związany z sektorem Public Affairs i PR od 5 lat. Specjalizuje się w usługach doradczych dla klientów z sektora finansowego, energetycznego oraz dóbr luksusowych. Swoje doświadczenie zdobywał współpracując z instytucjami z ramienia administracji publicznej (m. in. MSZ, Ambasada USA), jak i sektora prywatnego (Citibank Handlowy, Fundacja Kazimierza Pułaskiego, Point of View Business Communications Consultancy, On Board PR).
Zdjęcie
Magdalena Golba
PR Consultant
Studentka II stopnia na kierunku Zarządzanie Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jako prezes Studenckiego Koła Naukowego Spraw Zagranicznych SGH i dwukrotna koordynatorka Akcji Dyplomacji współpracowała z ponad 70 ambasadami i organizacjami międzynarodowymi. Aktywnie udziela się w Samorządzie Studentów SGH jako przedstawiciel studentów w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym, a także Senacie SGH i Radzie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w obszarze konsultingu (AT Kearney, McKinsey&Company), FMCG (Reckitt Benckiser) oraz branży eventowej, organizując m.in. CEE Innovators Summit. Wielokrotna stypendystka za osiągnięcia naukowe i badawcze.
Zdjęcie
Michał Jedynak
External Advisor
Manager kultury, dziennikarz, producent telewizyjny i filmowy. Absolwent pedagogiki i komunikacji społecznej Papieskiego Uniwersytetu Salezjańskiego w Rzymie. Przez ponad dekadę producent telewizyjny TVN24 we Włoszech i dziennikarz akredytowany przy Biurze Prasowym Stolicy Apostolskiej. Producent filmowy, który wprowadził ekipy zdjęciowe filmów dokumentalnych i seriali do Kaplicy Sykstyńskiej, Tajnych Archiwów Watykańskich, zamku Laury Biagiotti, a także Galerii Wiktora Emanuela w Mediolanie. Współpracował również w włoskimi telewizjami RAI i MEDIASET oraz agencją reklamową Leo Burnett. Realizował produkcje reklamowe dla marek takich jak Samsung oraz Orange. Kierownik produkcji dokumentu filmowego „Książę i Dybuk / The Prince and the Dybbuk”, nagrodzonego m. in. złotym Lwem na 74° Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.