15 lat na rynku
ponad 150 klientów
ponad 400 zrealizowanych projektów
100 krajów zasięgu
jedyny laureat nagrody Teraz Polska w branży PR

Vision Group jest firmą public relations i public affairs, oferującą kompleksowe usługi doradztwa i realizacji działań public & governmental affairs.

Przygotowujemy i realizujemy kompleksowe programy komunikacji marketingowej i relacji z mediami. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń specjalnych, w tym konferencji i kongresów międzynarodowych.

Specjalizacje:

 • public affairs
 • PR kryzysowy
 • rynki regulowane
 • Specjalizacje:
 • Public affairs
 • Rynki regulowane
 • PR antykryzysowy
 • Vision Group jest firmą public relations i public affairs, oferującą kompleksowe usługi doradztwa i realizacji działań public & governmental affairs.
  Przygotowujemy i realizujemy kompleksowe programy komunikacji marketingowej i komunikacji z mediami. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń specjalnych, w tym konferencji i kongresów międzynarodowych.
 • zobacz więcej zamknij

Nagrody

Nasz zespół

Zdjęcie
Jarosław Nyk
CEO, Partner
Ekspert w dziedzinie komunikacji społecznej i public relations. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na rynku mediów i PR oraz doradztwie dla firm z sektorów nowych technologii, farmaceutycznego, energetycznego i finansowego. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, zarządzaniu sytuacją kryzysową oraz public affairs. Wiceprzewodniczący Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim.
Zdjęcie
Małgorzata Bogusz
Managing Partner, Head of Public Affairs

Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu public relations i public affairs, marketingu politycznego i kreowania wizerunku medialnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dla firm z sektora farmaceutycznego i finansowego, a także w doradztwie dla sektora publicznego. Koordynowała i realizowała krajowe i międzynarodowe kampanie public relations i public affairs, które otrzymały liczne nominacje i nagrody (Magellan Awards, SABRE Awards, Złote Spinacze).

Zdjęcie
Jarek Oleszczuk
Partner, Head of International Development
Inwestor i przedsiębiorca z globalnym doświadczeniem. Rozpoczął karierę w McKinsey & Company w biurach w Warszawie i Chicago, następnie pełnił funkcję m.in. Dyrektora Generalnego w Novartis w Regionie Bałtyckim oraz Dyrektora Zarządzającego Abbott Polska, z powodzeniem kierował spin-offem Abbvie w Polsce oraz kierował Abbvie w regionie BeNeLuksu. Następnie był odpowiedzialny za zarządzanie operacjami AstraZeneca w Polsce. Przez niemal 10 lat pełnił funkcję Członka Zarządu stowarzyszeń branży farmaceutycznej w Polsce i Belgii.
Zdjęcie
Tomasz Kierkowicz
Senior Public Affairs Consultant
Absolwent politologii oraz public relations na Uniwersytecie Jagiellońskim i stypendysta stażu im. Roberta Schumana w Dyrekcji Generalnej ds. Komunikacji Parlamentu Europejskiego. Koordynował prace zespołu analityków oraz był redaktorem serwisu fact-checkingowego Demagog.org.pl. Poprzednio pracował w agencji PR&PA, w której odpowiadał za obszar public affairs.
Zdjęcie
Joanna Nalazek
Public Affairs Consultant
Od kilku lat związana z branżą farmaceutyczną i obszarem zdrowia. Pracowała m.in. dla jednej z wiodących innowacyjnych, globalnych firm biofarmaceutycznych, gdzie była odpowiedzialna za działania komunikacyjne w regionie Europy Centralnej i Południowej. Posiada doświadczenie z zakresu public relations, public affairs, komunikacji korporacyjnej, social media, CSR oraz employer brandingu. Specjalizuje się w opracowywaniu i realizacji strategii komunikacyjnych, budowaniu partnerstw oraz zarządzaniu różnorodnością w biznesie.
Zdjęcie
Robert Hyżorek
Public Affairs Consultant
Absolwent z wyróżnieniem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Przez ostatnie lata zdobywał doświadczenie na korytarzach Parlamentu Europejskiego jako akredytowany asystent jednego z najbardziej wpływowych europosłów, zajmując się głównie prawnymi kwestiami Brexit-u oraz zagadnieniami konstytucyjnymi w Unii Europejskiej. Wcześniej pracował także m.in. w Biurze Prasowym Sądu Najwyższego oraz w kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie handlowym.
Zdjęcie
Rafał Wąsik
Public Affairs Consultant
Absolwent politologii na Uniwersytecie Rzeszowskim, specjalizacja: polityka bezpieczeństwa. Ekspert w zakresie copywritingu i redakcji tekstów. Posiada bogate doświadczenie w marketingu, social media, a także w dziennikarstwie nowoczesnym. Finalista Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich. Redaktor fanpage'a o II wojnie światowej i historii współczesnej. Przez ostatnie kilka lat związany z branżą e-commerce.
Zdjęcie
Naira Harutyunyan
Public Affairs Consultant
Absolwentka Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji Uniwersytetu Państwowego w Erywaniu w Armenii oraz Stosunków Międzynarodowych i Organizacji Międzynarodowych Uniwersytetu Groningen w Holandii. Przez ponad pięć lat pracowała w Ambasadzie RP w Erywaniu jako Referent ds. politycznych w wydziale Polityczno-Ekonomicznym. Wcześniej pełniła funkcję Associate ds. migracji w projekcie reform UE/UNDP - EU Advisory Group.
Zdjęcie
Ilona Grzelak
Asystentka Zarządu
Posiada ponad 4 letnie doświadczenie jako office manager w branży kulturalno-eventowej, gdzie organizowała i koordynowała współpracę z klientami, tworzyła wyceny projektów i odpowiadała za ich realizację. W Vision Group odpowiada za organizację pracy Zarządu i wsparcie zespołów projektowych w bieżących zadaniach. Fizjoterapeutka z wykształcenia i zamiłowania.