12 lat na rynku
ponad 100 klientów
ponad 300 zrealizowanych projektów
100 krajów zasięgu
jedyny laureat nagrody Teraz Polska w branży PR

Vision Group jest firmą public relations i public affairs, oferującą kompleksowe usługi doradztwa i realizacji działań public & governmental affairs.

Przygotowujemy i realizujemy kompleksowe programy komunikacji marketingowej i relacji z mediami. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń specjalnych, w tym konferencji i kongresów międzynarodowych.

Specjalizacje:

 • public affairs
 • PR kryzysowy
 • rynki regulowane
 • Specjalizacje:
 • Public affairs
 • Rynki regulowane
 • PR antykryzysowy
 • Vision Group jest firmą public relations i public affairs, oferującą kompleksowe usługi doradztwa i realizacji działań public & governmental affairs.
  Przygotowujemy i realizujemy kompleksowe programy komunikacji marketingowej i komunikacji z mediami. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń specjalnych, w tym konferencji i kongresów międzynarodowych.
 • zobacz więcej zamknij

Nagrody

Nasz zespół

Zdjęcie
Jarosław Nyk
CEO, Partner
Ekspert w dziedzinie komunikacji społecznej i public relations. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na rynku mediów i PR oraz doradztwie dla firm z sektorów nowych technologii, farmaceutycznego, energetycznego i finansowego. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, zarządzaniu sytuacją kryzysową oraz public affairs. Wiceprzewodniczący Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim.
Zdjęcie
Małgorzata Bogusz
Partner, Head of Public Affairs

Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu public relations i public affairs, marketingu politycznego i kreowania wizerunku medialnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dla firm z sektora farmaceutycznego i finansowego, a także w doradztwie dla sektora publicznego. Koordynowała i realizowała krajowe i międzynarodowe kampanie public relations i public affairs, które otrzymały liczne nominacje i nagrody (Magellan Awards, SABRE Awards, Złote Spinacze).

Zdjęcie
Natalia Miller
Managing Partner, Head of Corporate Affairs

Posiada bogate, ponad 10-letnie doświadczenie w pracy dla firm z sektora farmaceutycznego w obszarze public relations oraz public affairs. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji strategii komunikacyjnych, działaniach media relations, zarządzaniu kryzysowym oraz międzynarodowych konferencji i kongresów naukowych.

Zdjęcie
Rafał Ramotowski
Public Affairs Senior Advisor
Absolwent politologii i stosunków międzynarodowych. Ma ponad 14-letnie doświadczenie w public relations. Specjalizuje się w public affairs i komunikacji kryzysowej. Jest strategiem politycznym, copywriterem i speechwriterem, a jednocześnie jednym z najlepszych na rynku ekspertów od marketingu politycznego. Współtworzył liczne skuteczne kampanie polityczne i biznesowe. Dzięki rozbudowanym umiejętnościom analitycznym znakomicie prognozować zmiany w otoczeniu politycznym oraz przewidywać ich wpływ i znaczenie dla klientów.
Zdjęcie
Wojciech Dąbrówka
Public Affairs Manager
Praktyk PR & PA, prawnik, nauczyciel akademicki. W latach 2018-2019 rzecznik prasowy Państwowej Komisji Wyborczej. Przed dołączeniem do VISION GROUP – dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu w organizacji Pracodawcy RP. Wcześniej dziennikarz związany m.in. z telewizją Superstacja, TVP1 oraz Polskim Radiem. Laureat nagród dziennikarskich. Zdobył I miejsce w Konkursie Dziennikarskim im. Wojciecha Dolaty (2009), a także honorowe wyróżnienie w III Ogólnopolskim Przeglądzie Telewizyjnych Reportaży Śledczych i Interwencyjnych w Łodzi (2010). W latach 2019-2020 członek Rady Etyki Public Relations.
Zdjęcie
Julia Poncyljusz
Public Affairs Consultant
Absolwentka Ośrodka Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego ze specjalizacją zarządzania strategicznego. Podczas swojej dotychczasowej ścieżki edukacyjnej realizowała program stypendialny na Uniwersytecie Lizbońskim, w Szkole Bezpieczeństwa Narodowego Daniela Morgana w Waszyngtonie oraz na Uniwersytecie Europejskim w Lizbonie. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Ambasadzie Polski w Waszyngtonie, agencjach public relations i public affairs oraz KPMG Polska w dziale doradztwa gospodarczego.
Zdjęcie
Naira Harutyunyan
Public Affairs Consultant
Absolwentka Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji Uniwersytetu Państwowego w Erywaniu w Armenii oraz Stosunków Międzynarodowych i Organizacji Międzynarodowych Uniwersytetu Groningen w Holandii. Przez ponad pięć lat pracowała w Ambasadzie RP w Erywaniu jako Referent ds. politycznych w wydziale Polityczno-Ekonomicznym. Wcześniej pełniła funkcję Associate ds. migracji w projekcie reform UE/UNDP - EU Advisory Group.
Zdjęcie
Tomasz Kierkowicz
Senior Public Affairs Consultant
Absolwent politologii oraz public relations na Uniwersytecie Jagiellońskim i stypendysta stażu im. Roberta Schumana w Dyrekcji Generalnej ds. Komunikacji Parlamentu Europejskiego. Koordynował prace zespołu analityków oraz był redaktorem serwisu fact-checkingowego Demagog.org.pl. Poprzednio pracował w agencji PR&PA, w której odpowiadał za obszar public affairs.
Zdjęcie
Mateusz Poźniak
Public Affairs Consultant
Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie oraz Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie odbywa studia podyplomowe z zakresu Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada 2-letnie doświadczenie w branży marketingowej, gdzie tworzył i koordynował różnorakie projekty dla znanych polskich i międzynarodowych marek (m. in. Philips, Remington, Syngenta).
Zdjęcie
Ilona Grzelak
Asystentka Zarządu
Posiada ponad 4 letnie doświadczenie jako office manager w branży kulturalno-eventowej, gdzie organizowała i koordynowała współpracę z klientami, tworzyła wyceny projektów i odpowiadała za ich realizację. W Vision Group odpowiada za organizację pracy Zarządu i wsparcie zespołów projektowych w bieżących zadaniach. Fizjoterapeutka z wykształcenia i zamiłowania.
Zdjęcie
Zdzisława Domańska-Klaus
Office Manager
Ekonomistka z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem w administracji państwowej, specjalizująca się w tworzeniu procedur z zakresu budżetowania i monitoringu finansowego. Koordynator kluczowych projektów realizowanych w ramach wsparcia UE dla Polski i pożyczek Banku Światowego, współpracujący m.in. z MPiPS, Bankiem Światowym, NIK oraz podmiotami gospodarczymi działającymi na rynku polskim. Doradca, trener i konsultant wdrożeniowy ds. procesowego budowania systemów zarządzania jakością.
Zdjęcie
Michał Jedynak
External Advisor
Manager kultury, dziennikarz, producent telewizyjny i filmowy. Absolwent pedagogiki i komunikacji społecznej Papieskiego Uniwersytetu Salezjańskiego w Rzymie. Przez ponad dekadę producent telewizyjny TVN24 we Włoszech i dziennikarz akredytowany przy Biurze Prasowym Stolicy Apostolskiej. Producent filmowy, który wprowadził ekipy zdjęciowe filmów dokumentalnych i seriali do Kaplicy Sykstyńskiej i Tajnych Archiwów Watykańskich. Współpracował w włoskimi telewizjami RAI i MEDIASET oraz agencją reklamową Leo Burnett. Realizował produkcje reklamowe dla marek takich jak Samsung oraz Orange. Kierownik produkcji dokumentu filmowego „Książę i Dybuk / The Prince and the Dybbuk”, nagrodzonego m. in. złotym Lwem na 74° Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.