Nagrody

Teraz Polska

Vision Group – jako jedyna firma w branży public relations – została wyróżniona prestiżowym Godłem TERAZ POLSKA.
Firma otrzymała znak jakości TERAZ POLSKA za konsekwentne dążenie do rozwijania oraz profesjonalizacji sektora usług public affairs na polskim rynku.
Vision Group od wielu lat utrzymuje pozycję lidera na bardzo konkurencyjnym rynku kilkuset firm PR w Polsce jako oferent najwyższej jakości usług public affairs.

Gazele Biznesu

Na początku 2017 roku Vision Group znalazła się w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu – skupiającym najdynamiczniej rozwijające się firmy w Polsce z sektora MSP.

Magellan Awards

Vision Group jest sześciokrotnym laureatem konkursu MAGELLAN AWARDS, organizowanym przez League of American Communications Professionals (LACP).
Firma została wyróżniona m.in.: najwyższym laurem Platinum Award Overall oraz Gold Award, a także w kategoriach Most Creative oraz Best Return-on-Investment.

SABRE AWARDS

Vision Group jest trzykrotnym finalistą w międzynarodowym konkursie SABRE AWARDS (w latach 2012, 2018 i 2020),  w którym otrzymała nominacje m.in. do Gold Award w kategorii Consumer Healthcare oraz w kategorii Non Corporate – Government Agencies w regionie EMEA.
Prestiżowe nagrody SABRE wyróżniają kampanie public relations, które wykazują najwyższy poziom planowania strategicznego, kreatywności i wyników biznesowych na świecie.

Złote Spinacze

Vision Group ma na koncie także trzy nominacje w polskim konkursie najlepszych kampanii PR – Złote Spinacze, organizowanym cyklicznie przez Związek Firm Public Relations. Jury doceniło m.in. projekty „Fit for Work” oraz „Na zdrowie, posłowie” – obie kampanie zostały zrealizowane przez Vision Group w 2011 roku.