10 lat na rynku
ponad 100 klientów
ponad 300 zrealizowanych projektów
15 krajów zasięu
jedyny laureat nagrody Teraz Polska w branży PR

Vision Group jest firmą public relations i public affairs, oferującą kompleksowe usługi doradztwa i realizacji działań public & governmental affairs.

Przygotowujemy i realizujemy kompleksowe programy komunikacji marketingowej i komunikacji z mediami. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń specjalnych, w tym konferencji i kongresów międzynarodowych.

Specjalizacje:

 • public affairs
 • PR kryzysowy
 • rynki regulowane
 • Specjalizacje:
 • Public affairs
 • Rynki regulowane
 • PR antykryzysowy
 • Vision Group jest firmą public relations i public affairs, oferującą kompleksowe usługi doradztwa i realizacji działań public & governmental affairs.
  Przygotowujemy i realizujemy kompleksowe programy komunikacji marketingowej i komunikacji z mediami. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń specjalnych, w tym konferencji i kongresów międzynarodowych.
 • zobacz więcej zamknij

Nagrody

Nasz zespół

Zdjęcie
Jarosław Nyk
Prezes Zarządu
Ekspert w dziedzinie komunikacji społecznej i public relations. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na rynku mediów i PR oraz doradztwie dla firm z sektorów nowych technologii, farmaceutycznego, energetycznego i finansowego. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, zarządzaniu sytuacją kryzysową oraz public affairs.
Zdjęcie
Małgorzata Bogusz
Managing Partner, Public Affairs Director

Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu public relations i public affairs, marketingu politycznego i kreowania wizerunku medialnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dla firm z sektora farmaceutycznego i finansowego, a także w doradztwie dla sektora publicznego. Koordynowała i realizowała krajowe i międzynarodowe kampanie public relations i public affairs, które otrzymały liczne nominacje i nagrody (Magellan Awards, SABRE Awards, Złote Spinacze).

Zdjęcie
Natalia Miller
Senior PR Manager

Posiada bogate, ponad 10-letnie doświadczenie w pracy dla firm z sektora farmaceutycznego w obszarze public relations oraz public affairs. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji strategii komunikacyjnych, działaniach media relations, zarządzaniu kryzysowym oraz międzynarodowych konferencji i kongresów naukowych.

Zdjęcie
Maciej Wewior
Senior Public Affairs Manager
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarze public relations oraz public affairs. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji strategii komunikacyjnych, działaniach media relations oraz zarządzaniu kryzysowym.W dotychczasowej karierze pełnił m.in. funkcję dyrektora biura komunikacji i rzecznika Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pracował również jako doradca w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, rzecznik prasowy w Ministerstwie Skarbu oraz w Biurze Wojewody Mazowieckiego.
Zdjęcie
Łukasz Wełpa
PR Manager

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją marketing europejski. W 2013 roku przebywał na stypendium naukowym w Instytucie Nauk Politycznych (Sciences-Po) w Paryżu. Specjalizuje się w komunikacji media relations oraz event marketing dla firm z sektora farmaceutycznego.

Zdjęcie
Mateusz Grzeszczuk
PR Consultant
Absolwent dziennikarstwa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie dziennikarskie i wydawnicze. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi oraz firmami przy realizacji kampanii społecznych i projektów obywatelskich.
Zdjęcie
Julia Poncyliusz
Junior PR Consultant
Studentka Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Aktywnie działa w Samorządzie Studentów oraz Parlamencie UW. Doświadczenia zawodowe zdobywała w obszarze media relations oraz organizacji wydarzeń specjalnych, m.in. pomagając jako wolontariusz przy organizacji międzynarodowych konferencji, takich jak TEDx czy naukowa konferencja polsko-brazylijska.
Zdjęcie
Monika Męcik
Asystentka Zarządu/Office Manager
W Vision Group odpowiada min.: za obsługę administracyjną firmy, a także przygotowywanie okresowych zestawień i raportów finansowych. Zajmuje się również zamówieniami zewnętrznymi oraz bieżącą współpracą z dostawcami.