10 lat na rynku
ponad 100 klientów
ponad 300 zrealizowanych projektów
15 krajów zasięu
jedyny laureat nagrody Teraz Polska w branży PR

Vision Group jest firmą public relations i public affairs, oferującą kompleksowe usługi doradztwa i realizacji działań public & governmental affairs.

Przygotowujemy i realizujemy kompleksowe programy komunikacji marketingowej i komunikacji z mediami. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń specjalnych, w tym konferencji i kongresów międzynarodowych.

Specjalizacje:

 • public affairs
 • PR kryzysowy
 • rynki regulowane
 • Specjalizacje:
 • Public affairs
 • Rynki regulowane
 • PR antykryzysowy
 • Vision Group jest firmą public relations i public affairs, oferującą kompleksowe usługi doradztwa i realizacji działań public & governmental affairs.
  Przygotowujemy i realizujemy kompleksowe programy komunikacji marketingowej i komunikacji z mediami. Zajmujemy się także organizacją wydarzeń specjalnych, w tym konferencji i kongresów międzynarodowych.
 • zobacz więcej zamknij

Nagrody

Nasz zespół

Zdjęcie
Jarosław Nyk
Prezes Zarządu
Ekspert w dziedzinie komunikacji społecznej i public relations. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na rynku mediów i PR oraz doradztwie dla firm z sektorów nowych technologii, farmaceutycznego, energetycznego i finansowego. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym, zarządzaniu sytuacją kryzysową oraz public affairs.
Zdjęcie
Małgorzata Bogusz
Managing Partner, Public Affairs Director

Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu public relations i public affairs, marketingu politycznego i kreowania wizerunku medialnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dla firm z sektora farmaceutycznego i finansowego, a także w doradztwie dla sektora publicznego. Koordynowała i realizowała krajowe i międzynarodowe kampanie public relations i public affairs, które otrzymały liczne nominacje i nagrody (Magellan Awards, SABRE Awards, Złote Spinacze).

Zdjęcie
Natalia Miller
Senior PR Manager

Posiada bogate, ponad 10-letnie doświadczenie w pracy dla firm z sektora farmaceutycznego w obszarze public relations oraz public affairs. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji strategii komunikacyjnych, działaniach media relations, zarządzaniu kryzysowym oraz międzynarodowych konferencji i kongresów naukowych.

Zdjęcie
Łukasz Smolnik
Senior PR Manager

Z branżą public relations związany od ponad 10 lat. Specjalizuje się w działaniach komunikacyjnych z zakresu PR produktowego i korporacyjnego dla firm z sektorów nowych technologii, finansowego oraz farmaceutycznego. Posiada również bogate doświadczenie w zarządzaniu komunikacją kryzysową. Realizowane przez niego projekty zostały wyróżnione Silver EFFIE Award oraz trzema nominacjami do nagrody Złote Spinacze Polskiego Związku Firm Public Relations.

Zdjęcie
Maciej Wewior
Senior Public Affairs Manager
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarze public relations oraz public affairs. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji strategii komunikacyjnych, działaniach media relations oraz zarządzaniu kryzysowym.W dotychczasowej karierze pełnił m.in. funkcję dyrektora biura komunikacji i rzecznika Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pracował również jako doradca w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, rzecznik prasowy w Ministerstwie Skarbu oraz w Biurze Wojewody Mazowieckiego.
Zdjęcie
Łukasz Wełpa
Senior PR Consultant

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją marketing europejski. W 2013 roku przebywał na stypendium naukowym w Instytucie Nauk Politycznych (Sciences-Po) w Paryżu. Specjalizuje się w komunikacji media relations oraz event marketing dla firm z sektora farmaceutycznego.

Zdjęcie
Julia Poncyliusz
Junior PR Consultant
Studentka Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Aktywnie działa w Samorządzie Studentów oraz Parlamencie UW. Doświadczenia zawodowe zdobywała w obszarze media relations oraz organizacji wydarzeń specjalnych, m.in. pomagając jako wolontariusz przy organizacji międzynarodowych konferencji, takich jak TEDx czy naukowa konferencja polsko-brazylijska.
Zdjęcie
Monika Męcik
Asystentka Zarządu/Office Manager
W Vision Group odpowiada min.: za obsługę administracyjną firmy, a także przygotowywanie okresowych zestawień i raportów finansowych. Zajmuje się również zamówieniami zewnętrznymi oraz bieżącą współpracą z dostawcami.